Чтобы продолжить просмотр этого веб-сайта, Вы должны принять использование файлов cookie, обработку данных об IP-адресе и местоположении с целью удобного использования сайта и предоставления наиболее корректной информации по Вашему запросу.Узнать большеиуправлять cookie.

Про компанію

Компанія Imrev (Internet marketing revolution) - революціонери сфери інтернет продажів. Незважаючи на те, що наша команда досить молода, у нас є колосальний досвід в інтернет маркетингу. Компанія була заснована в 2013 році. І на сьогоднішній момент включає в себе два підрозділи Imrev marketing і Imrev Production. Наша головна перевага - комплексне просування бізнесу під ключ: від створення сайтів або інтернет-магазинів до реалізації розробленої маркетингової стратегії.

Наші принципи

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Глибоке вивчення предметної області та цільової аудиторії клієнта.
  • Створення унікальної стратегії просування, для досягнення максимального результату.
  • Онлайн підтримка і командна робота з клієнтом.

Кожен наш клієнт - унікальний. Тому ми використовуємо виключно індивідуальний підхід, тому що тільки такий метод дозволяє виробити максимально ефективну стратегію для просування Вашого бізнесу.

Важливо розуміти, що кінцева мета будь-якого бізнесу – збільшення прибутку. Для цього потрібні якісна, унікальна пропозиція і глибоке розуміння своєї цільової аудиторії: її інтереси, потреби, фінансові можливості і бажання. Тому необхідно бути не тільки стратегом та фінансистом, а й тонким психологом, який зможе "читати" свого потенційного клієнта і запропонувати йому саме те, від чого він не захоче відмовитись.

Бізнес - це постійний рух вперед, тому Ви завжди можете розраховувати на підтримку від компанії Imrev.

Наші методи

  • Досконале вивчення предметної області.
  • Тісна комунікація з клієнтом.
  • Ефективні трендові методи просування.
  • А / Б тестування для всіх рекламних каналів.
  • Націленість на результат (ліди, конверсії, ROI).
  • Прозора та зрозуміла звітність без води.

Для досягнення поставлених цілей ми використовуємо унікальні, розроблені під бізнес стратегії, які реалізуємо за допомогою сучасних digital інструментів. І це стосується не тільки технічної частини.

Тісна взаємодія з клієнтом допомагає нам більше дізнатися не тільки про продукт, а й про характер власника бізнесу. Ця інформація дозволяє максимально якісно донести до цільової аудиторії ключову ідею Вашої кампанії і зблизити Вас зі споживачами. А постійне відслідковування модних трендів в області інтернет маркетингу сприяє впізнаваності Вашого бренду і, відповідно, загальної любові до нього.

Більш детально про наші методи просування Ви можете дізнатися на сторінці Послуги.

Наші амбіції

Наша команда - професіонали в сфері інтернет маркетингу. Це підтверджено безліччю сертифікатами, а також статусом Google Partner. Але ми не хочемо зупинятися. Наша мета - революція інтернет маркетингу. Для цього ми постійно розвиваємося і розробляємо нові методики і техніки просування бізнесу в інтернеті.

Наші фахівці беруть участь в конференціях по digital marketing не тільки як учасники, а й як спікери. Ми є партнерами багатьох проектів, як наприклад Форум Економічного Розвитку м.Хмельницького або міжнародних волонтерських проектів, як наприклад проект культурного обміну BlueGrass в Україні.

Інтернет маркетинг розвивається дуже швидко, а наше завдання - завжди бути на крок попереду. Тому що тільки безперервний рух вперед - це і є життя. Кожен підприємець живе своєю справою, також як і ми. Тільки на ґрунті спільних інтересів і цілей, загального погляду на майбутнє і спільних зусиль зможуть зрости справжні, щирі та плідні відносини, які будуть приносити Вам прибуток і впізнаваність.

Контакти

Ви можете зв'язатися з нами по нашим контактним даним

contacts-list

Aдреса

29000, Україна, м.Хмельницький,

Кропивницького 6

contacts-list

Телефон

+38 067 501-04-38

contacts-list

Електрона адреса

E-mail: ceo@imrev.com.ua