Internet marketing revolution
Комплексне просування
бизнесу в інтернеті
 • пошукова оптимізація
 • контекстна реклама
 • просування у соціальних мережах
 • веб-аналітика
Комплексне <span>просування</span>
Головне не ТОП
- головне продажі
 • тільки цільова аудитория
 • реклама, яка приносить прибуток
 • швидкий старт продажів
<span>Головне не ТОП</span>
Вимірюєм, аналізуєм, впроваджуєм
аналітика нового рівня
 • системи аналітики: Google Analytics и Yandex metrika
 • аналіз ефективності реклами і просування
 • прогноз трендів
 • пошук проблемних місць в структурі, навігації і контенті сайту
Вимірюєм, аналізуєм, впроваджуєм

Пошукова оптимізація

Одним з найголовніших джерел цільової аудиторії є пошукові системи. Згідно з даними Google Analytics трафік від пошукових мереж може становити до 90 % усіх відвідувань вашого сайту. У російськомовному інтернет просторі найбільш популярними пошуковими системами є Google та Яндекс.

Чи маєте ви сайт та чи хочете зробити його відвідуваним?

Тоді вам в першу чергу потрібна пошукова оптимізація вашого сайту.

Що таке SEO (пошукова оптимізація)?

SEO оптимізація – це комплекс заходів, які націлені на приведення вашого сайту у відповідність зі стандартами та вимогами по якості пошукових мереж.
Пропонуємо більш детально розглянути заходи, що застосовуються для вашого сайту:

Виправлення та доопрацювання html коду. На першому етапі нам необхідно зробити так, щоб сайт було добре видно пошуковими мережами та він гарно і вірно індексувався. Для цього ми виконуємо роботи по виключенню дублювання контенту на сайті, впровадженню семантичного верстання, створенню карти посилань на сайті, налаштуванню сторінки помилки 404, оптимізації html коду і розбиття його на логічні блоки, та інше. Також велика увага приділяється швидкості завантаження сайту, оскільки добрий сайт повинен швидко видавати інформацію потенційному клієнтові.

Оптимізація контенту та метатегів. На цьому етапі ми здійснюємо складання семантичного ядра (ключові слова та запити для просування), прописуємо ключові слова у тексти та зображення, оптимізуємо метатеги title, description, keywords. Успіх оптимізації дуже сильно залежить від цього етапу робіт, оскільки дуже важливо вірно надати пошуковим системам інформацію про те, які товари чи послуги надає ваш сайт. Ще одним важливим моментом є унікальність контенту. Наші фахівці по контенту напишуть для вашого проекту тексти, які продають, також зроблять корективи у вже опублікований вами контент. Усе це допоможе зробити сайт зручним та інформативним для потенційного клієнта.

Робота з посиланнями. Одним із головних факторів, який дозволяє просуватись у пошукових мережах, є посилання на ваш сайт. Якщо на ваш сайт посилаються інші сайти, це означає, що у пошукових системах з’явилась довіра до нього. Наше завдання зробити ваш сайт настільки хорошим та зручним, щоб відвідувачі самостійно посилались на нього та рекомендували своїм друзям та знайомим. Такі посилання називаються природніми. Але важливо пам’ятати, що пошукові системи знають, що несумлінні фахівці використовують посилання для накручування фактору ранжування, чого категорично не можна робити. Інакше це може призвести до санкцій зі сторони ПС у вигляді фільтрів на сайт чи бану (виключення сайту з видачі пошукових систем). Наші фахівці гарантують лише чесні та прозорі методи просування. А якщо ви зіткнулись з проблемою санкцій зі сторони пошукових систем (до звернення у нашу компанію), наші фахівці допоможуть вивести сайт з-під фільтрів або бану.

Робота з поведінковим фактором. Усе, що відбувається на вашому сайті, аналізується, у тому числі і пошуковими системами. Наприклад, якщо користувачі проводять на вашому сайті менше 10 секунд та залишають його (великий показник відмов), в такому разі добрих результатів просування можете не очікувати. Це означає, що відвідувач не отримує одразу необхідну інформацію. Та зворотній бік – якщо клієнт проводить дуже багато часу на сайті, це також може свідчити про проблеми з пошуком інформації на сайті або, наприклад, проблеми з юзабіліті сайту. Наше завдання на цьому етапі зробити так, щоб сайт був зручним, інформативним та корисним. Залучати клієнта у ланцюжок конверсії та отримувати від цього високі результати. Головне у поведінковому факторі – це те, що сайт має бути зроблений для людей. Це і є головним посланням пошукових систем: добрий сайт – це сайт для людей, а не для пошукових систем.

Аналіз результатів. Кожен місяць ми проводимо аналіз результатів та вносимо корективи, якщо це необхідно. Працюючи з нами, ви будете отримувати щомісячні звіти про відвідування вашого ресурсу, а також статистику по позиціям у пошукових системах.

Результат.

У результаті пошукової оптимізації Ваш сайт отримує зростання відвідувань та зростання позицій по ключовим словам. Досягнення результатів відбувається не миттєво. Це потребує деякого часу. Так у середньому цей період займає від 3 до 6 місяців, інколи до 9 місяців, якщо вік сайту до 6 місяців.

Також seo оптимізація впливає на ціну за клік у контекстній рекламі. Вірна оптимізація дозволяє зменшити її.

Як замовити пошукову оптимізацію?

Звертайтесь до нас за телефоном +380675010438 чи заповніть форму «Експрес аудит» і ми надамо вам аналіз вашого сайту та пропозицію як зробити сайт відвідуваним.

Наші клієнти

prev
next