Internet marketing revolution
Комплексне просування
бизнесу в інтернеті
 • пошукова оптимізація
 • контекстна реклама
 • просування у соціальних мережах
 • веб-аналітика
Комплексне <span>просування</span>
Головне не ТОП
- головне продажі
 • тільки цільова аудитория
 • реклама, яка приносить прибуток
 • швидкий старт продажів
<span>Головне не ТОП</span>
Вимірюєм, аналізуєм, впроваджуєм
аналітика нового рівня
 • системи аналітики: Google Analytics и Yandex metrika
 • аналіз ефективності реклами і просування
 • прогноз трендів
 • пошук проблемних місць в структурі, навігації і контенті сайту
Вимірюєм, аналізуєм, впроваджуєм

Просування у соц. мережах

Компанія Imrev пропонує вам перечень послуг для просування вашого сайту у соціальних мережах.

SMM (Social Media Marketing) та SMO (Social Media Optimization) в наш час є невід’ємною частиною стратегії загального просування вашого сайту. Кожна 5-а людина у світі щоденно користується різноманітними соціальними мережами для спілкування, обміну інформацією та багато іншого. Як наслідок, соціальні мережі розвиваються досить стрімко, збільшують свою аудиторію, перетворюючись у чудову рекламну площу. Комплекс робіт, які виконують спеціалісти Imrev, спрямований на збільшення впізнаваності бренда у мережі, підвищенню зацікавленості аудиторії та, в майбутньому, збільшенню продажів.

Просування вашого бренда у соціальних мережах:

Створення офіційних сторінок, груп, товариств.

Офіційна сторінка, група чи товариство підвищує довіру до бренду, тим самим збільшуючи лояльність аудиторії. Наші спеціалісти створять офіційну сторінку вашого сайту (бізнесу) у будь-якій соціальній мережі, оформлять її згідно з вашим корпоративним стилем, а також налагодять права доступу для вас та ваших співробітників (адміністратори) редактори.

Залучення користувачів до групп.

Чи бажаете ви збільшити кількість чоловік, які підписані на вашу сторінку? Є три методи, як це зробити:

Уявіть, що ми зможемо привести до вас 10 тисяч передплатників. А це вже аудиторія маленької газети.

Наповнення груп цікавим, унікальним контентом.

Не знаєте, що написати на своїй сторінці? Новини не часто з'являються у вашій компанії? Тоді ми допоможемо вам створити інтерес для ваших підписантів за допомогою публікації цікавої та унікальної інформації.

Проведення рекламних компаній у соціальних мережах.

Використання спеціальних інструментів реклами, завдяки яким ваш сайт стане більш відомим.

Розповсюдження PR матеріалів у соціальних мережах.

Співробітництво з популярними співтовариствами соціальних мереж. Ми маємо партнерські відносини з великими співтовариствами у соціальних мережах, які нараховують мільйони фоловерів.

Робота з негативом та чорним піаром у соціальних мережах.

Наші послуги включають в себе відслідковування негативних відгуків та заперечень, їх нейтралізацію, зберігаючи імідж компанії.

Організація спілкування всередині груп та співтовариств.

Створення, коментування та ведення тем на форумах, у групах і співтовариствах с ціллю формування позитивного іміджу бренду та компанії у цільової аудиторії.

Таргетована реклама у соціальних мережах (направлена на цільову аудиторію).

Створення реклами, яка буде відображатись тільки для обраної категорії користувачів (цільової аудиторії). Таким чином, Ви оплачуєте лише переходи, а не сам факт розміщення реклами. Цей вид реклами дозволяє використовувати широкі можливості таргетингу у соціальних мережах чітко сегментуючи аудиторію. Уявіть, що ви продаєте молодіжний одяг свого бренду. Ми налаштуємо рекламу таким чином, що її зможуть побачити лише, наприклад, молоді люди віком від 18 до 25 років. А якщо ви продаєте свій товар лише у Києві, тоді рекламу будуть бачити тільки кияни. Широкі можливості таргетингу дозволяють досить чітко виокремити ЦА та дозволить зберегти великий шматок вашого рекламного бюджету.

Оцінка ефективності та контроль результатів просування у мережах.

В результаті Ви отримуєте сильну соціальну мережу, у якій інформація про ваш продукт буде передаватись від однієї людини до іншої з величезною швидкістю. Ми надаємо можливість Вам самостійно обирати та комбінувати види реклами, яка використовується. При цьому з нашого боку Ви отримуєте кваліфіковані консультації та поради, але кінцевий вибір завжди залишається за Вами.

Наші клієнти

prev
next