Чтобы продолжить просмотр этого веб-сайта, Вы должны принять использование файлов cookie, обработку данных об IP-адресе и местоположении с целью удобного использования сайта и предоставления наиболее корректной информации по Вашему запросу.Узнать большеиуправлять cookie.

Де черпати натхнення?

  • calendar 28 лют. 2020 р., 15:51:01
Де черпати натхнення?

Напевно всі дизайнери зіштовхувалися з тим, де брати натхнення? Куди зайти, де подивитися, в кого підгледіти? Хочеться відповісти однією фразою: Кради як митець.

«Варто копіювати своїх героїв та їхній стиль, бо тільки в такий спосіб ти можеш проникнути в їхній розум. Це те, чого ти хочеш насправді, – збагнути, як вони дивляться на світ. Якщо ти просто скопіюєш чиюсь роботу без розуміння, звідки вона взялася, ця робота ніколи не стане нічим більшим за підробку».

Остін Клеон

«Кради як митець. Креативні фішки, про які тобі ніхто не розповість».

 

У цій статті, я хочу поділитися з Вами своїм «скарбом» - набутим досвідом.

Якщо ви тільки початківець у веб дизайні, то данні поради стануть Вам у нагоді.

Перше з чого варто почати - черпайте натхнення кожного дня!

У цьому Вам допоможуть такі сайти:

  1. Awwwards (https://www.awwwards.com/)
  2. Behance (https://www.behance.net/)
  3. Dribbble (https://dribbble.com/)

Рекомендую заходити сюди кожного дня та відзначати найкращі приклади дизайну. Окрім цього, на них можна підгледіти для себе структуру сайту, взаємозв`язок та розміщення елементів, анімацію, кольори, шрифти та інше.

Відкривайте для себе: анімаційний дизайн, приклади архітектури, різноманітні бренди, веб дизайн, графічний дизайн, ілюстрацію, моду, світлини та інше.

Ще один хороший сайт для вашого натхнення, про який я просто не можу промовчати - це Pinterest (https://www.pinterest.ru/)

Він допоможе в пошуку цікавих та креативних штук: приклади кольорових палітр, шрифти, логотипи, макети сайтів, картинки, фото, тощо.

Величезний плюс цього сайту в тому, що він дає унікальну можливість, без проблем створити власні «Дошки» і в них зберегти вподобані «піни» для подальшої роботи.

Pinterest допоможе знайти безліч цікавих тем, підписавшись на які, ти кожного дня відкриватимеш для себе щось нове!

Підсумувавши все, хочеться сказати словами відомого письменника, лауреата Нобелівської премії з літератури - Ішіґуро Кадзуо.

«Якщо у вас склалося враження, ніби в свої роки ви вже досягли досконалості, вам ніколи не піднятися на ту висоту, яку ви, безсумнівно, здатні досягти».

 

Отже, розвивайтеся, не стійте на місці, відкривайте для себе світ, шукайте натхнення у всьому!

Контакти

Ви можете зв'язатися з нами по нашим контактним даним

contacts-list

Aдреса

29000, Україна, м.Хмельницький,

Кропивницького 6

contacts-list

Телефон

+38 067 501-04-38

contacts-list

Електрона адреса

E-mail: ceo@imrev.com.ua