Чтобы продолжить просмотр этого веб-сайта, Вы должны принять использование файлов cookie, обработку данных об IP-адресе и местоположении с целью удобного использования сайта и предоставления наиболее корректной информации по Вашему запросу.Узнать большеиуправлять cookie.

5 якостей хорошого Project Manager

  • calendar 25 вер. 2018 р., 17:34:02
5 якостей хорошого Project Manager

Проектний менеджер це та сама людина, завдяки якій команда може згуртовано і продуктивно працювати.

З цього випливає що PM повинен не тільки добре знаходити спільну мову з різними людьми, але і усувати конфлікти що з'являються (а це неминуче, якщо над проектом працює більше однієї людини), структурувати роботу інших людей, керувати не тільки своїм, а й часом всіх колег по проекту.

Стрес? Ні, звичайний день!

Стресс? Нет, обычный день!

Таким чином, можна побачити, що одним з ключових якостей для посади PM є стресостійкість. Якими б не були проблеми на проекті: з клієнтом, командою, завданнями - все це на руках однієї людини. І якщо проект близький до провалу, відповідає за це лише він - PM, який не повинен впадати в паніку, метушитися і рвати волосся на голові. Уміння швидко діяти і брати на себе відповідальність - ось обов'язок цієї сильної людини :) Все здається в термін і навіть раніше. У той же час не варто все звалювати на одну людину. Все ж робота PM залежить від кожного в команді.

Наступна цінна якість - всебічний розвиток. Важливо вміти і розуміти як застосовувати нові і старі інструменти і технології. У розробці проекту багато етапів - від ідеї створити сайт до впровадження СMS: переговорити з клієнтом для з'ясування його бажань, цілей і підказати йому краще рішення для його потреб; грамотно зробити прототип, щоб це можна було реалізувати; знати тенденції в дизайні, щоб сайт привернув потенційного клієнта; розуміти технічну сторону реалізації. І в кожному етапі PM повинен розбиратися з метою правильно перевірити і вчасно вказати на помилки, щоб клієнт отримав найкращий продукт.

Далі з важливих якостей хотілося б виділити терпіння. Всім зрозуміло, що ніколи і нічого в житті не йде чітко за планом і бажанням. Терпіння до клієнта, коли той сам не знає чого хоче і змінює вимоги кожен день, терпіння до колеги, з яким думка про бачення проекту розбіглися, терпіння до самого себе, коли треба знайти вихід зі складної ситуації. З терпіння береться вищеописана стресостійкість і залежить обстановка в офісі й голові.

PROJECT MANAGER - тому що не має такої посади як “супергерой”

PROJECT MANAGER - потому что нет такой должности как супергерой

Бути лідером - це навіть не один, а цілий букет якостей, в який входять вміння вести за собою, навик переконання, вміння домовлятися. І це далеко не повний список всіх квітів в цьому запашному букеті. Замовник повинен тобі вірити та довіряти, а команда слухати й приймати. Саме завдяки цій якості PM отримує підтримку з боку інших, оточуючих його, членів спільноти для досягнення однієї мети - успішного виконання проекту.

Останньою корисною якістю хотілося б написати дар передбачення. Як би смішно це не звучало, але часом без нього ніяк не обійтися :) Що може піти не так, що більше сподобається клієнтові, скільки часу займе той чи інший етап з урахуванням всіх факторів - в цьому нам допоможе дорогоцінний дар передбачення :) Звичайно таке прогнозування приходить з досвідом. Тому чим більше стажу роботи - тим більше в тебе здібностей.

Контакти

Ви можете зв'язатися з нами по нашим контактним даним

contacts-list

Aдреса

29000, Україна, м.Хмельницький,

Кропивницького 6

contacts-list

Телефон

+38 067 501-04-38

contacts-list

Електрона адреса

E-mail: ceo@imrev.com.ua