Internet marketing revolution
Комплексне просування
бизнесу в інтернеті
 • пошукова оптимізація
 • контекстна реклама
 • просування у соціальних мережах
 • веб-аналітика
Комплексне <span>просування</span>
Головне не ТОП
- головне продажі
 • тільки цільова аудитория
 • реклама, яка приносить прибуток
 • швидкий старт продажів
<span>Головне не ТОП</span>
Вимірюєм, аналізуєм, впроваджуєм
аналітика нового рівня
 • системи аналітики: Google Analytics и Yandex metrika
 • аналіз ефективності реклами і просування
 • прогноз трендів
 • пошук проблемних місць в структурі, навігації і контенті сайту
Вимірюєм, аналізуєм, впроваджуєм

Про компанію

Компанія Imrev (Internet marketing revolution) – Революціонери сфери інтернет продажів. Достатньо молода команда спеціалістів, компанія Imrev, була створена у 2010 році. З перших днів її існування головною метою Imrev було перевернути канони інтернет маркетингу в Україні, здійснити революцію поглядів інтернет підприємців та вивести діалог між інтернет магазином та покупцем на якісно новий рівень.

Наші принципи.

У нашій роботі ми керуємось принципом індивідуальності. Кожний наш клієнт є унікальним і спеціально для нього ми розробляємо ідеальну стратегію, беручи до уваги усі нюанси та особливості конкретного проекту. Ми знаходимо схожість між веденням бізнесу та грою в шахи. Адже успіх підприємства повністю залежить від вірно обраної загальної стратегії та своєчасних тактичних ходів. А це можливо лише за повного розуміння цілей та задач проекту. Також, ми вважаємо, що просування бізнесу в інтернеті не тільки технічна частина. Дуже важливо проводити роботу з менеджерами проектів, підвищити рівень обслуговування, встановити взаємозв’язок магазину з покупцем. Такий підхід можливий завдяки створенню міцних відносин між компанією Imrev та її клієнтами, які побудовані на довірі та цілодобовій підтримці. Спеціалісти компанії Imrev не мають вихідних, кожен наш клієнт може в будь-який час звернутись до нас та отримати вичерпну відповідь.

Наші методи.

Для досягнення поставлених цілей спеціалісти компанії Imrev користуються цілим арсеналом методів, прийомів, технік та інструментів. Деякі з них працюють тільки в комплексі, в той час як інші можуть бути використані окремо. Така позиція дозволяє нам використовувати у роботі з клієнтом тільки ті методи, які підходять саме йому. Це дає змогу відкидати непотрібне, зменшуючи витрати клієнта, при цьому збільшуючи продуктивність. З більш детальною інформацією ви можете ознайомитись на сторінці Послуги.

Наші амбіції.

Колектив компанії Imrev розуміє, що для того, щоб зробити революцію, ми повинні почати з самих себе. Наш розвиток міцно пов'язаний з розвитком наших клієнтів, наше зростання з їх зростанням, наш успіх з успіхом кожного з них. Інтернет індустрія не стоїть на місці, але ми намагаємось її обігнати. Команда Imrev постійний учасник безлічі конференцій, семінарів та форумів. Наші статті публікуються у відомих професійних виданнях. Ми хочемо перевернути поняття інтернет маркетингу, змінити свідомість українського інтернет користувача, здійснити Internet Marketing REVolution.

Наші клієнти

prev
next